Titulní strana

Královéhradecký kraj

Hradečák - Hradec Králové

Hradečák - Hradec Králové je informačním měsíčníkem obyvatel Hradce Králové. Do schránek je distribuován zdarma. Zaměřuje se na regionální tematiku a přehledným způsobem informuje obyvatele i firmy o aktuálním dění v regionu Královehradecka. Hradečák patří do skupiny tradičních regionálních novin, které jsou pilířem informování obyvatel v regionu. 

Více informací

Noviny ECHO - Náchodsko

NOVINY ECHO - Náchod jsou tradiční regionální noviny - informační týdeník občanů Náchodska a do schránek se distribuují zdarma. Zaměřují se na regionální tematiku a informují obyvatele i firmy o aktuálním dění v regionu Náchodska. Noviny ECHO patří do skupiny tradičních regionálních novin.

Více informací

Orlický týdeník

ORLICKÝ TÝDENÍK jsou tradiční české regionální noviny, které přinášejí čtenářům informace o společenském, kulturním i politickém dění v regionu, sportovní zprávy, představují firmy z podnikatelské sféry regionu. Informují o legislativních novinkách. Dále se Orlický týdeník zabývá pravidelnými rubrikami z oblasti zdravotnictví, školství, kultury, veterinární oblasti. Orlický týdeník je základním pilířem informování obyvatel v reginu Rychnova nad Kněžnou

Více informací

Orlický týdeník - SPECIÁL

ORLICKÝ TÝDENÍK - SPECIÁL je informačním měsíčníkem obyvatel Orlicka (Rychnov nad Kněžnou, Solnice, Dobruška, Kostelec nad Orlicí, Borohrádek, Vamberk, Potštejn,  Týniště nad Orlicí, Opočno a další okolní obce). Do schránek je distribuován zdarma. Speciál je určený i pro představení firem, a slouží jako ohlédnutí za významnými událostmi uplynulého měsíčního období. Orlický týdeník - Speciál patří do skupiny tradičních regionálních novin a je pilířem informování obyvatel regionů. 

Více informací