Titulní strana

Plzeňský kraj

Klatovský Rozhled

KLATOVSKÝ ROZHLED je informační měsíčník občanů Klatov, Domažlic, Sušic, Horažďovic, Horšovského Týna. Zaměřuje se na regionální tematiku a přehledným způsobem informuje obyvatele i firmy o aktuálním dění v regionu Klatovska a Domažlicka. Klatovský rozhled patří do skupiny tradičních regionálních novin, které jsou pilířem informování obyvatel regionu.

Více informací

Plzeňský Rozhled

Plzeňský Rozhled je informační měsíčník občanů Plzně, Rokycan, Tachova, Stříbra, Nýřan, Stodu, Přeštic, Nepomuku, Blovic, Kralovic. Zaměřuje se na regionální tematiku a přehledným způsobem informuje obyvatele i firmy o aktuálním dění v regionu Plzeňska. Plzeňský rozhled patří do skupiny tradičních regionálních novin, které jsou pilířem informování obyvatel regionu. Do schránek se distribuuje zdarma.

Více informací

Žurnál magazín Plzeň

ŽURNÁL (Plzeň a okolí)  je regionální kulturní magazín, který přináší ucelený přehled kulturních a společenských akcí, programy kin, divadel, galerií a klubů. Informuje i o všech místech, která stojí za to navštívit.  Je k mání zdarma na všech důležitých a frekventovaných místech.

 

Více informací