Titulní strana

Středočeský kraj

Kutnohorské listy

Kutnohorské listy jsou informační měsíčník občanů Kutné Hory a do schránek jsou  ve velkém nákladu distribuovány zdarma. Zaměřují se na regionální tématiku a přehledným způsobem informuje obyvatele i firmy o aktuálním dění na Kutnohorsku. Kutnohorské listy patří do skupiny tradičních regionálních novin, které jsou pilířem informování obyvatel v regionu.

Více informací

Mělnicko

Mělnicko je tradiční informační zpravodaj občanů Mělnicka. Zaměřuje se na regionální tematiku a přehledným způsobem informuje obyvatele i firmy o aktuálním dění v regionu. Mělnicko  patří do skupiny tradičních regionálních novin, které jsou pilířem informování obyvatel v regionu. Noviny se roznášejí do schránek a jsou zdarma.

Více informací

Městské listy - Brandýs n.L. / St. Boleslav

MĚSTSKÉ LISTY (Brandýs nad Labem - Stará Boleslav) jsou informační měsíčník občanů Brandýsa nad Labem a Staré Boleslavi a do schránek se distribuují zdarma. Zaměřují se na regionální tematiku a přehledným způsobem informují obyvatele i firmy o aktuálním dění v regionu Brandýsa nad Labem a Staré Boleslavi. Městské listy patří do skupiny tradičních regionálních novin, které jsou pilířem informování obyvatel regionu.

Více informací

Naše Příbramsko

Naše Příbramsko je informační měsíčník občanů Přibramy a do schránek je ve velkém nákladu distribuován zdarma. Zaměřuje se na regionální tématiku a přehledným způsobem informuje obyvatele i firmy o aktuálním dění na Příbramsku. Naše Příbramsko patří do skupiny tradičních regionálních novin, které jsou pilířem informování obyvatel v regionu.

Více informací

Podbrdské noviny

Jsou regionální čtrnáctideník, který působí v regionu Hořovicka, Berounska, Rokycanska a části Příbramska nepřetržitě od roku 1990. Vypěstoval si pestrou a věrnou čtenářskou obec. Podbrdské noviny přináší informace z kulturního, společenského, politického i sportovního dění v regionu. Nedílnou součástí jsou pozvánky do kin a na různé akce pro příštích 14 dnů. Noviny neztrácejí na aktuálnosti celé dva týdny.

Více informací

RAPORT - Rakovnicko a Novostrašecko

Týdeník Raport přináší zpravodajství a publicistické materiály z Rakovnicka a Novostrašecka. Raport se rozváží do všech důležitých distribučních míst na Rakovnicku a Novostrašecku - nákupní centra, prodejny potravin i PNS. Raport jsou noviny s dlouhou historií a poprvé vyšly už v roce 1991. Od té doby jsou významným periodikem, které informuje obyvatele regionu.

Více informací