Titulní strana

Ústecký kraj

HOMÉR Mostecko

HOMÉR-MOSTECKO je jediný plnobarevný týdeník v mosteckém okrese a patří do skupiny tradičních regionálních novin. Je distribuován v Mostě, Litvínově a přilehlém okolí. Homér mapuje aktuální dění v regionu a zaměřuje se na komunální problematiku. Jeho atraktivitu zvyšuje i netradiční pohled na události a dění kolem nás. Homér je jedním z pilířů informování obyvatel v regionu.

Více informací

NÁSTUP - Týdeník Chomutovska

NÁSTUP je informačním týdeníkem Chomutovska a zaměřuje se na regionální tematiku. Přehledným způsobem informuje obyvatele i firmy o aktuálním dění na Chomutovsku. Přináší důležité informace z obcí v regionu a mapuje kulturní a společenské dění. Nástup patří do skupiny tradičních regionálních novin, které jsou pilířem informování obyvatel v regionu.

Více informací

PRESS - Týdeník Lounska

PRESS - Týdeník Lounska je tradiční týdeník pro Louny a okolí. Zaměřuje se na regionální tematiku a přehledným způsobem informuje obyvatele i firmy o aktuálním dění v lounském regionu. Lounský týdeník patří do skupiny tradičních regionálních novin, které jsou pilířem informování obyvatel v regionu.

Více informací

Region Podbořanska

REGION PODBOŘANSKA  je informačním týdeníkem a vychází už od roku 1999. Jako jediný se zaměřuje na regionální tematiku a přehledným způsobem informuje obyvatele i firmy o aktuálním dění na Podbořansku. Region Podbořanska patří do skupiny tradičních regionálních novin, které jsou pilířem informování obyvatel regionu.

 

Více informací

Žatecké noviny

Žatecké noviny jsou tradičním a nejdéle vycházejícím týdeníkem Žatecka. Vznikly v roce 1945. Od roku 1990 vychází v nové podobě a staly se nedílnou součástí života místních obyvatel. Zaměřují se výhradně na lokální zpravodajství a jsou pilířem informování obyvatel v regionu Žatecka.

 

Více informací

ŽÍT TEPLICE

ŽÍT TEPLICE je informační měsíčník občanů Teplic a do schránek se distribuuje zdarma. Zaměřuje se na regionální tematiku a přehledným způsobem informuje obyvatele i firmy o aktuálním dění v regionu Teplicka. Zpravodaj ŽÍT TEPLICE patří do skupiny tradičních regionálních novin a je pilířem informování obyvatel v  regionu.

Více informací

ŽÍT ÚSTÍ

ŽÍT ÚSTÍ je informační měsíčník občanů města Ústí nad Labem a do schránek je distribuován zdarma. Zaměřuje se na regionální tematiku a přehledným způsobem informuje obyvatele i firmy o aktuálním dění v regionu Ústí nad Labem. Žít Ústí patří do skupiny tradičních regionálních novin, které jsou pilířem informování obyvatel v regionu.

Více informací

Zpravodaj Děčín

ZPRAVODAJ DĚČÍN je informační čtrnáctideník občanů Děčína a do schránek se distribuuje zdarma. Zaměřuje se na regionální tematiku a přehledným způsobem informuje obyvatele i firmy o aktuálním dění v regionu Děčínska. Děčínský zpravodaj patří do skupiny tradičních regionálních novin a je pilířem informování obyvatel v regionu.

Více informací