Titulní strana

Kraj Vysočina

Horácké noviny - okres Třebíč

Horácké noviny vychází 2x týdně a distribuují se v celém okrese Třebíč a částečně i za hranicemi okresu. Týdenní náklad je 25 000 výtisků,  z toho je 40% předplatitelů, těm jsou noviny zasílány přímo do schránek. Zbytek nákladu je v prodeji na novinových stráncích, trafikách, nákupních centrech, prodej zajišťuje firma PNS. Horácké noviny se zaměřují na regionální tématiku, informují své čtenáře o aktuálním dění v jejich regionu.

Více informací

Jihlavské listy

JIHLAVSKÉ LISTY jsou tradiční týdeník, který vychází již 121 let. Přináší obyvatelům Jihlavy aktuální informace z jejich regionu, kultury, sportu, názory čtenářů, oblíbenou rubriku Rodinná oznámení. Páteční vydání vychází s přílohou TV Pohoda. Distribuci do všech prodejních míst, novinových stánků, supermaketů, čerpacích stanic v Jihlavě i celém bývalém okrese Jihlava, zajišťuje PNS.

Více informací

Jihlavské noviny

Jihlavské noviny informují obyvatele Jihlavy a přilehlých obcí o aktuálním dění v jejich regionu. Přináší i kulturní a sportovní zpravodajství a informace z městského zastupitelstva. Jihlavské noviny patří do skupiny tradičních regionálních novina jsou pilířem informování obyvatel v regionu. Jihlavské noviny vychází jako měsíčník a jsou do schránek distribuovány zdarma.

Více informací

Třebíčské noviny

TŘEBÍČSKÉ NOVINY informují obyvatele Třebíče o aktuálním dění v jejich regionu. Přináší kulturní i sportovní zpravodajství.  Třebíčské noviny patří do skupiny tradičních regionálních novin a jsou pilířem informování obyvatel v regionu. Třebíčské noviny vychází jako měsíčník a jsou do schránek distribuovány zdarma.

Více informací

Velkomeziříčsko

Velkomeziříčsko je informační měsíčník a do schránek je distribuován zdarma. Zaměřuje se na regionální tematiku a přehledným způsobem informuje obyvatele i firmy o aktuálním dění na Velkomeziříčsku. Velkomeziříčsko patří do skupiny tradičních regionálních novin, které jsou pilířem informování obyvatel v regionu.

Více informací

Žďárské noviny

ŽĎÁRSKÉ NOVINY informují obyvatele Žďáru nad Sázavou o aktuálním dění v jejich regionu. Přináší kulturní i sportovní zpravodajství a informace z městského zastupitelstva. Žďárské noviny patří do skupiny tradičních regionálních novin a jsou pilířem informování obyvatel v regionu. Žďárské noviny vychází jako měsíčník a jsou do schránek distribuovány zdarma.

Více informací