Titulní strana

Zlínský kraj

DOBRÝ DEN S KURÝREM - Uherskohradišťsko

DOBRÝ DEN S KURÝREM je slovácký týdeník, který vychází už více než 15 let v okrese Uherské Hradiště. Přináší čtenářům aktuální informace z jejich regionu včetně zpráv z oblasti kultury, krimi, společnosti a sportu. Dobrý den s Kurýrem patří do skupiny tradičních regionálních novin, které se pro své praktické informace staly pilířem informování obyvatel v regionu.

Více informací

JALOVEC - Vsetínsko

Týdeník Jalovec jsou tradiční regionální noviny a vychází na celém Valašsku (pokrývají oblast Vsetínska, Valašskomeziříčska i Rožnovska). Můžete je získat i v Novém Jičíně, Kopřivnici, Frenštátě pod Radhoštěm a Zlíně. Týdeník Jalovec je jedním z pilířů informování obyvatel v regionu.

Více informací

Týdeník Kroměřížska

Týdeník Kroměřížska jsou tradiční regionální noviny a vychází na území bývalého okresu Kroměříž. Týdeník Kroměřížska se zaměřuje na regionální tematiku a přehledným způsobem informuje obyvatele i firmy o aktuálním dění v  regionu. Součástí týdeníku je i TV program. Týdeník je jedním z pilířů informování obyvatel v regionu.

Více informací

Valašskomeziříčský Zpravodaj

VALAŠSKOMEZIŘÍČSKÝ ZPRAVODAJ patří do skupiny tradičních regionálních novin a je informačním měsíčníkem obyvatel Valašského Meziříčí a okolních obcí. Valašskomeziříčský zpravodaj přináší svým čtenářům zprávy o aktuálním dění v regionu, informace z kultury, společenského života a sportu. Valašskomeziříčský zpravodaj je jedním z pilířů informování obyvatel v regionu. Čtenáři jej dostávají zdarma do poštovních schránek.

Více informací